Вас вітає мережа магазинів Hisense

Кондиціонери

Місія кліматичної техніки Hisense

Основна ідея компанії в тому, щоб зробити обладнання яке перевищує всі очікування, виходячи з на багаторічного досвіду. В питаннях сучасних технологій, суперпродуктівності, елегантності і витонченого дизайну та неймовірною надійныстю обладнання.

Будьте сучасними - обирайте Hisense. Кліматична техніка в якій зустрілися інновації і ціна.

Hisense першим зайшов у сферу інверторного кондиціонування в Китаї і на протязі 20 років займався розробкою та просуванням цієї технології. Будучи піонером в цьому напрямку, бренд накопичив неперевершені технології і набралася досвіду та, найголовніше, довіри споживачів в цій сфері.

Кондиціонери Hisense

Китайський бренд Хайсенс в 2020 році пропонує кілька серій інверторних кондиціонерів на ринку України.

У нашому інтернет-магазині hisense.org.ua ви можете собі підібрати:

  • Серія Expert DC
  • Серія Apple Pie
  • серія Husky
  • серія Perla
  • Серія Perla Eco
  • Серія Silentium Pro

Інноваційні функції кліматичної техніки

Штучний інтелект
Розумне око - може визначити положення і активність людей в приміщенні. Коли він сканує і визначає, що температура користувача виростає, потік повітря автоматично направляється в місце, де знаходиться людина і відчуваеться прохолода.

Система управління кліматом TMS
Ця технологія адаптована до розвитку внутрішніх параметрів комфорту, що підлаштовується під користувача. Вона залежить від 6 показників: температури, вологості, швидкості повітря, випромінювання тепла, кількості одягу і активності. Кліматична техніка з цією функцією розумно керує температурою, вологістю і швидкістю повітря.

Розумний повітряний потік Smart Airflow
Потік повітря уздовж стіни і підлоги - влітку прохолодний потік повітря опускається вниз стіни та несе з собою прохолоду користувачеві. Взимку навпаки, тепле повітря піднімається з підлоги вгору і комфортно обігріває тіло з самих ніг. Також визначає активність і автоматичний повітряний потік. Багатовимірний повітряний потік - конструкція лівого і правого дефлектора дозволяє користувачеві управляти потоком повітря та змушує його стежити за приміщенням або уникати потоку повітря на людину.

Інверторна технологія 360DC
Комплекс високих технологій, які реалізують розумне керування кондиціонером повітря і мінімізують витрати енергії. Компресори працюють ефективніше і плавніше, управління температурою точніше, рівень шуму нижче.

Покращена самоадаптивна BLDC технологія управління компресором
Дозволяє кондиціонеру працювати тихше і ефективніше, що дає користувачеві більше бажаного комфорту.

Інтелектуальна технологія управління PFC
Додає вольтажа живленню при низькому або підвищеному вольтажі. Це дає кондиціонеру працювати при відхиленні вольтажу живлення +/- 20%.

Технологія контролю PID + Fuzzy
Завдяки цій технології кондиціонер інтелектуально змінює частоту в залежності від коливань температури в приміщенні. Контроль чіткіше (+/- 0,5С), що дає користувачеві відмінне почуття комфорту.

Технологія контролю інвертора в двох режимах
Режим СУПЕР: кондиціонер починає працювати з високою частотою і швидко починає охолоджувати приміщення.
Режим ЕКОНОМ: робота в режимі енергозбереження. Після старту режиму кондиціонер буде працювати на постійній швидкості з найоптимальнішою частотою.

При розробці кліматичної техніки, а особливо кондиціонерів, торгова марка Hisense зробила великий акцент на збереження здоров'я свого покупця. Для цього в техніці є функція самоочищення і захист від цвілі, спеціальна формула в випарнику для антибактеріального очищення від бруду, фільтр 4 в 1.

Для зручності користування Hisense зробив свою техніку "розумної". Ви без зусиль зможете керувати кондиціонером по WiFi зі свого телефону на Android або IOS. Спеціально розроблений додаток від бренду дозволить вам перебуваючи далеко від будинку, включити свого помічника для створення комфорту у приміщенні до вашого приїзду.

Всі серії кондиціонерів прості в монтажі і обслуговуванні.

Спеціалісти hisense.org.ua із задоволенням підберуть кондиціонер згідно ваших уподобань. Зв'яжіться з нами за вказаними контактами.